Lot No.: 67

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Lot No.: 67

Turcy - dywaniarze, ok. 1935

olej, płótno; 55,5 x 76 cm;
sygn. i opisany p. d.: Ferhan / F.M. Wygrzywalski
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł