Lot No.: 51

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Lot No.: 51

Łodzie rybackie na brzegu

olej, sklejka; 16,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Dzierżencki
estymacja: 1 800 - 2 200 zł