Norman LETO (ur. 1980)
Lot No.: 328
Szukając wyjścia, 2017
Photon Help Gift Compilation - To search for exit, szukać wyjścia;
olej, płótno; 120 x 160 cm;
estymacja: 13 000 - 19 000 zł
olej, płótno; 120 x 160 cm;
estymacja: 13 000 - 19 000 zł