Lot No.: 603

Lot No.: 603

Karafka z korkiem i 6 kieliszków

szkło dwuwarstwowe, bezbarwne, listra kobaltowa, szlifowane, złocone;
Czechy, w typie szkieł Friedricha Egermanna (1777-1864), 3 ćw. XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł