Lot No.: 31
Kotka z kociętami w ogrodzie, 1916
olej, tektura, 21 x 31 cm;
sygn. p. d.: WW
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: WW
estymacja: 6 000 - 7 000 zł