J. RUSINIAK (XX w.)
Lot No.: 341
Martwa natura z butelkami, 2004
pastel, papier; 66 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J.Rusiniak .04
sygn. l. d.: J.Rusiniak .04