Andrzej LACHOWICZ (1939-2015)
Lot No.: 314
Topologie W, 1989
płótno pokryte warstwą fotograficzną; 109,5 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: ANDRZEJ LACHOWICZ-"TOPOLOGIE W"-1989 . PHOTOCANVAS 110x 110 cm.