L. DORIES (XIX)
Lot No.: 132
Dyskusje o sztuce
olej, deska; 52,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: L. DORIES
olej, deska; 52,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: L. DORIES
stan: pionowe pęknięcie deski po środku obrazu, na całej długości, brak malatury na środku obrazu.