SORLEY
Lot No.: 30
Zestaw do herbaty, 2 poł. XIX w.
srebro, heban; waga całk. 1 136 g;
w składzie:
- dzbanek:16 x 24,7 x 12,7 cm; sygn. na spodzie: SORLEY / SILVERSMITHS / GLASGOW; cechy na wewnętrznej części pokrywki: [siedząca kobieta], RS/WS, [drzewo]?
- cukiernica: 9,7 x 18 x 11 cm; sygn. na spodzie: SORLEY / SILVERSMITHS / GLASGOW; cechy na boku: RS/WS, [drzewo]?, [lew], A, [siedząca kobieta];
- mlecznik: 9,3 x 15,5 x 7,5 cm; cechy na boku: RS/WS, [drzewo], [lew], F, [siedząca kobieta]