Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 136
Portret mężczyzny z pejzażem w tle
olej, płótno dublowane;
79 x 67 cm.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
79 x 67 cm.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł