Lot No.: 112

Adam MALICKI (1897-1949)

Lot No.: 112

Potok tatrzański, 1923

olej, tektura; 43 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Adam Malicki / Zakopane 1923 (? - słabo czytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł