Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.: 105
Portret, 1954
olej, dykta; 15,5 x 11 cm;
sygn. i dat. przy górnej krawędzi: 1954 / Wlastimil / Hofman
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł