Lot No.: 72

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Lot No.: 72

Paleta z kompozycją kwiatową

olej, deska w kształcie palety; 45,5 x 30,5 cm;
sygn. po środku u dołu: Mieczysław Reyzner
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł