Lot No.: 53

Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)

Lot No.: 53

Napad wilków

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 18,5 x 31 cm;
sygn. p. d.: KKosiński.
estymacja: 2 500 - 2 800 zł