Lot No.: 384
Zestaw szkieł
1. Para świeczników - proj. Zbigniew Horbowy; 2. Wazon - proj. Zbigniew Horbowy; 3. Wazon, szkło warstwowe, ręcznie formowane
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1. Para świeczników - proj. Zbigniew Horbowy - szkło sodowe barwione w masie, ręcznie formowane, tonowane, antico; wys. 27 cm, średn. podstawy 10 cm; pęknięte pęcherzyki powietrza w szkle; Huta Szkła Gospodarczego „SUDETY”, lata 70. XX w.; pęknięte bąble powietrza;
2. Wazon - proj. Zbigniew Horbowy - szkło sodowe barwione w masie, ręcznie formowane, tonowane, antico; wys. 32 cm, średn. podstawy 10 cm; Huta Szkła Gospodarczego „SUDETY”, lata 70. XX w.
3. Wazon, szkło warstwowe, ręcznie formowane; wys 28 cm, średn. podstawy 9 cm; uszkodzenia wylewu.