Pervin Ece YAKACIK (ur. 1991)
Lot No.: 369
The Water Surface, 2020
olej, płótno; 80 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: PEYŁ 07.20;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł