Artysta nieokreślony
Lot No.: 120
Pejzaż w Worochty, 1936
olej, tektura; 34 x 45 cm;
estymacja: 1400-1700
olej, tektura; 34 x 45 cm; sygn. dat. i opisany l. d.: ... [nieczytelna] Oda / Worochta 1936. Na odwrocie naklejka Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku z wystawy „Sztuka Huculszczyzny" 11 lutego - 18 marca 2018, z tytułem, autorem i techniką. po konserwacji.