Lot No.: 380

Witold CHOMICZ (1910-1984)

Lot No.: 380

Szopka krakowska, lata 70.- 80. XX w.

drzeworyt, papier; 32 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt Sz. Panu Dyr. Janowi przyjacielowi artystów ofi
estymacja: 1 200 - 1 600 zł