Lot No.: 369

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

Lot No.: 369

Baranek księżycowy, 1991

olej, płótno; 61 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: ST. KUSKOWSKI / "BARANEK KSIĘŻYCOWY" / 1991.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł