Adam MARCZUKIEWICZ (ur. 1958)
Lot No.: 335
Martwa natura z arbuzem, 2000
olej, płótno; 62 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: MARCZUKIEWICZ 2000.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł