Lot No.: 807
Puchar z pokrywą, neomanierystyczny
brąz złocony; wys. 26 cm, średnica 11,5 cm.
Niemcy, XIX/XX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Niemcy, XIX/XX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł