Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 77
Wnętrze bazyliki
olej, płótno dublowane;
68 x 102,5 cm.
estymacja: 5 800 - 6 200 zł
68 x 102,5 cm.
estymacja: 5 800 - 6 200 zł