Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Lot No.: 76
Supraporta z puttami
olej, płótno; 31,5 x 94,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz
estymacja: 19 000 - 23 000 zł
sygn. l. d.: LBakałowicz
estymacja: 19 000 - 23 000 zł