Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)
Lot No.: 18
Pejzaż znad Pilicy
akwarela, gwasz, papier; 42 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Groszang.
estymacja: 5 200 - 5 600 zł
sygn. l. d.: Groszang.
estymacja: 5 200 - 5 600 zł