Lot No.: 913

Lot No.: 913

Stolik pomocniczy w tylu empirowym

drewno, mahoń, malachit, brąz złocony i patynowany na zielono; 76,6 x 58,5 x 44,2 cm.
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 9 500 - 11 000 zł