Lot No.: 607
Talerz z kompozycjami kwiatowymi oraz scenkami rodzajowymi
porcelana, farby naszkliwne, farby naszkliwne emaliowe, złocenia;
średn. 34,3 cm, nie sygnowany. Chiny, XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł