Nicolas BAUDESSON (1611-1680) - przypisywany
Lot No.: 94
Kwiaty w szklanym wazonie
olej, płótno dublowane; 79 x 56 cm.
estymacja: 20 000 - 23 000 zł
estymacja: 20 000 - 23 000 zł