Malarz nieokreślony
Lot No.: 93
Chrystus z krzyżem
olej, deska parkietowana, 47 x 37,5 cm;
na odwrocie nalepka ze składu W. Koller & Comt. z Wiednia
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł