Leopold GOTTLIEB (1879-1934)
Lot No.: 82
Portret mężczyzny
olej, płótno;
105,5 x 105,5 cm
estymacja: 70 000 - 80 000 zł
105,5 x 105,5 cm
estymacja: 70 000 - 80 000 zł