Józef Ignacy KRASZEWSKI (1812-1887)
Lot No.: 95
La Tour des Pins (Wieża Sosen)
litografia, papier; 23 x 13 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu: JIKraszewski wraz z tytułem, miejscem: Montpellier i datą: 17 Sept 1866
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł