Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)
Lot No.: 74
Chłopczyk na koniku bujanym, 1953
olej, płótno; 100 x 85,5 cm;
sygn. l. d.: z. Pronaszko.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. l. d.: z. Pronaszko.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł