Lot No.: 73

Edmund WADOWSKI (1931-2015)

Lot No.: 73

Portret, 1962

olej, płyta pilśniowa; 60 x 54 cm;
na odwrocie opis autorski: EDMUND WADOWSKI / -PORTRET-olej 54 x 57 / TORUŃ / ul. MOCZYŃSKIEGO / 1/3
estymacja: 3 500 - 4 500 zł