Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Lot No.: 63
Widok na Mnicha
olej, płótno; 30,5 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: F. Wójcik.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: F. Wójcik.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł