Lot No.: 56

Edward MATUSZCZAK (1906-1965)

Lot No.: 56

Kwiaty, 1952

olej, tektura; 45,5 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: matuszczak / 1952.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł