Jakub ZUCKER (1900-1981)
Lot No.: 37
Uliczka
olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. p.d.: J. Zucker
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
sygn. p.d.: J. Zucker
estymacja: 7 000 - 8 000 zł