Lot No.: 344

Lucjan MIANOWSKI (1933 - 2009)

Lot No.: 344

Zestaw 2 grafik

1. Akt na tle nieba - litografia barwna, papier; 71,5 x 43,5 cm (wymiar odbitki), 78 x 53 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 73 (ołówkiem
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł