Lot No.: 326

Pablo PICASSO (1881-1973)

Lot No.: 326

Ceramiques, 1948

litografia barwna, papier; 26 x 33,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Picasso (podkreślone; niebieskim piórem);
estymacja: 5 000 - 7 000 zł