Lot No.: 75

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

Lot No.: 75

Martwa natura z dzbanem i owocami

olej, płótno, 51,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
estymacja 55 000 - 60 000 zł