Lot No.: 44

Julian FAŁAT (1853-1929)

Lot No.: 44

Rykowisko, 1892

akwarela, gwasz, papier; 43 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Jul Fałat 92 Berlin.
estymacja 180 000 - 200 000 zł