Lot No.: 56

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Lot No.: 56

Potyczka z bolszewikami

olej, sklejka; 27 x 38 cm;
sygn. l. d. Jerzy Kossak.
estymacja 19 000 - 23 000 zł