Lot No.: 68

Alicja HALICKA (1894-1975)

Lot No.: 68

Martwa natura z gitarą

olej, płótno, 46 × 55 cm;
sygn. i dat. l. g.: A. Halicka / 1914.
estymacja 80 000 - 90 000 zł