Lot No.: 92

Walerij IWANOWICZ JAKOBI (1843-1902)

Lot No.: 92

Pejzaż z południa

akwarela, papier, 26 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Jakobi (podpis cyrylicą)
estymacja 14 000 - 16 000 zł