Lot No.: 1306

Andrzej FOLFAS (ur. 1948)

Lot No.: 1306

Scena rodzajowa, 1988

tusz, akwarela, papier; 76 x 55,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FOLFAS 88 (tuszem).
estymacja: 900 - 1 200 zł