Lot No.: 709

Lot No.: 709

Kubek z herbem Książąt Giedroyć

srebro niecechowane częściowo złocone; wys. 8,5 cm, średnica 7,5 cm; waga 70 g.
Polska, lata 50. - 60. XIX w.
estymacja: 4 200 - 4 600 zł