Lot No.: 1059

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Lot No.: 1059

Panorama Śląska, 1923

olej, tektura fakturowana; 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / G. Śląska / VII 1923 (? - słaboczytelnie)
estymacja: 6 500 - 7 000 zł