Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Lot No.: 1049
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Rzepiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł