Lot No.: 1039

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Lot No.: 1039

Pejzaż

olej, tektura; 37,5 x 49 cm;
p. d. dedykacja wraz z podpisem autora: Kochanemu ... / ... z prośbą o pamięć / W. Wodzinowski 1932 X.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł