Johann Paul Adolf KIESSLING [KIESLING]
Lot No.: 1036
Portret Maxa Flecka, 1907
olej, płótno; 129 x 89 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: Max Fleck / nach. Paul Kiessling / 1907.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł