Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Lot No.: 1040
Krokusy
olej, płótno; 31 x 39 cm;
sygn. p. d.: FWójcik.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
sygn. p. d.: FWójcik.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł