Lot No.: 349

Jan TARASIN (1929-2009)

Lot No.: 349

Testament Franciszka Villona - teka 8 litografii, 1963

litografia, papier jasnoniebieski; 25,5 x 19,5 cm (wymiar teki);
każda odbitka sygn. i dat. p. d.: JTarasin 63 (ołówkiem), opisana l. d.: 67/100 (ołówkiem);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 2 500 zł